Fanowska Strona o Zoo Tycoon 1 2

Twoje centrum informacji o Zoo Tycoon 1 2!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy na nasze drugie forum poświęcone tematyce Wildlife Park!
http://www.wildlifepark.pun.pl/

Pobieralnia dostępna dopiero po rejestracji!

#1 2014-08-04 20:35:18

merissa

Turysta

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 3
Punktów :   

"Stadność" zwierząt - co o niej sądzicie?

Witam.
Nudziło mi się, więc postanowiłam napisać ten temat, choćbym i sama że sobą musiała rozmawiać.

Więc, jak w temacie, co sądzicie o zachowaniach stadnych zwierząt? Bo ja tam ich prawie nie widzę. Chciałam raz zrobić zoo safari. Wypuściłam pełno zebr, gazel i innych zwierząt. Pomyślałam, że najpierw dam rozmnożyć się roślinożercom, a potem wypuszczę drapieżniki. Ale zwierzęta wcale nie trzymały się razem. Doszłam do wniosku, że brakuje im di tego jakiegoś zagrożenia, więc wypuściłam kilka lwów itp. Nic to nie dało. Porzuciłam ten pomysł.

Jakie są wasze doświadczenia na ten temat? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Offline

 

#2 2014-08-07 21:48:27

 Gracjan

Turysta

Skąd: Szubin
Zarejestrowany: 2012-12-02
Posty: 13
Punktów :   

Re: "Stadność" zwierząt - co o niej sądzicie?

Też kiedyś się za to wziąłem ale nic.. ;/
Gazela nie potrafiła się napić nawet wody z wodopoju a zwierzęta dzielą się góra na 2-3 osobowe grupki.
Za to polowania stadne np. velociraptorów są rozbudowane. : )

Offline

 

#3 2014-08-24 13:01:20

Weterynarz

Miłośnik Zwierząt

Zarejestrowany: 2012-01-06
Posty: 60
Punktów :   

Re: "Stadność" zwierząt - co o niej sądzicie?

Pamiętam też się swego czasu tak robiło. Podobało mi się, jak jakiś samiec 'Prowadził Stado', wyglądało to naprawdę efektownie.. ale i tak wszyscy za nim nie szli. Zwierzęta powinny mieć takie paski znajomości i tam napisane z kim najlepiej lubi przebywać. (Coś jak w Simsach hahah )

Tak na marginesie, lwy i zebry chodzą kolo siebie i nawet się nie płoszą.. chyba w Wildlife Park 2 uciekały.

Ostatnio edytowany przez Weterynarz (2014-08-24 13:03:33)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Dandzenieki