Fanowska Strona o Zoo Tycoon 1 2

Twoje centrum informacji o Zoo Tycoon 1 2!

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy na nasze drugie forum poświęcone tematyce Wildlife Park!
http://www.wildlifepark.pun.pl/

Pobieralnia dostępna dopiero po rejestracji!

#1 2012-09-08 13:53:39

Szysz

Obrońca Zwierząt

Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 165
Punktów :   

Team Fortress 2

Chyba każdy już słyszał o tej grze.
Team Fortress 2 jest znana ze swojego komiksowego stylu i grafiki. Jest to gra, jak wskazuje jej nazwa, w dużej mierze bazująca na rozgrywce drużynowej.
Po dołączeniu do gry gracz może dołączyć do jednej z dwóch drużyn: RED, drużyny specjalizującej się w defensywie, i BLU, drużynie stawiającej na atak.
Istnieje 9 klas którymi można posługiwać się w trakcie rozgrywki. Dzielą się one na 3 kategorie:
Ofensywne:
http://wiki.teamfortress.com/w/images/thumb/a/ad/Leaderboard_class_scout.png/20px-Leaderboard_class_scout.pngSkaut - Skaut, najmłodszy spośród ósemki braci z południowej części Bostonu, wcześnie nauczył się sztuki rozwiązywania problemów za pomocą pięści. Siódemka starszych braci stających w obronie najsłabszego w miocie zwykle kończyła bójki nim przeciwnik znalazł się w zasięgu ciosu cherlawego młokosa. Tak więc Skaut zaczął biegać. Biegał wszędzie, bez ustanku, dopóki nie był w stanie prześcignąć watahy wściekłego rodzeństwa pędzącej ku rozróbie.
Podstawowe bronie:
Dubeltówka
Pistolet
Kij baseballowy
http://wiki.teamfortress.com/w/images/thumb/9/96/Leaderboard_class_soldier.png/20px-Leaderboard_class_soldier.png Żołnierz - Mimo, iż całym sercem pragnął walczyć w II wojnie światowej, Żołnierz został odrzucony przez wszystkie formacje Amerykańskich Sił Zbrojnych. Niezrażony, kupił własny bilet do Europy. Gdy tam dotarł i w końcu zlokalizował Polskę, metodą prób i błędów nauczył się obsługiwać szeroką gamę uzbrojenia, po czym rozpoczął masakrę nazistów, za którą został odznaczony kilkoma własnoręcznie zaprojektowanymi i wykonanymi orderami. Rzeź przerwał natychmiast po tym, jak w 1949r. dowiedział się o zakończeniu wojny.
Podstawowe bronie:
Wyrzutnia rakiet
Strzelba
Saperka
http://wiki.teamfortress.com/w/images/thumb/8/80/Leaderboard_class_pyro.png/20px-Leaderboard_class_pyro.pngPyro - Jedynie dwie rzeczy wiemy na pewno o tajemniczym Pyro: podpala co popadnie oraz nie potrafi mówić. Tak naprawdę jedynie część o podpalaniu rzeczy jest bezdyskusyjna. Niektórzy wierzą, że jego sporadyczne, chrypliwe charczenie może być próbą komunikacji ustami blokowanymi przez maskę gazową oraz używaniem płuc wyniszczonych przez swój azbestowy kostium. Tak czy inaczej, jest przerażającą, zagadkową, ognistą mutacją człowieka. Jeżeli to w ogóle człowiek.
Podstawowe bronie:
Miotacz ognia
Strzelba
Topór strażacki
Defensywne:
http://wiki.teamfortress.com/w/images/thumb/4/47/Leaderboard_class_demoman.png/20px-Leaderboard_class_demoman.pngDemoman - Wrodzona zawziętość, fascynacja wszelkiej maści materiałami wybuchowymi i straszliwy plan zabicia Potwora z Loch Ness kosztowały sześcioletniego Demomana pierwszą parę przybranych rodziców. Później, w Szkole Podstawowej Crypt dla Sierot niedaleko Ullapool w górach Szkocji, jego umiejętności w zakresie konstruowania bomb dramatycznie się poprawiły. Nie można niestety powiedzieć tego samego na temat jego charakteru i liczby nienaruszonych gałek ocznych.
O talencie młodego Demomana stało się głośno i wkrótce do szkoły Crypt zawitało dwoje gości - jego prawdziwi rodzice. Czule wyjaśnili, że każdy Demoman jest porzucany zaraz po urodzeniu do czasu, aż objawi się jego talent - długowieczna, okrutna i kompletnie niepotrzebna tradycja Górskich Specjalistów od Materiałów Wybuchowych. Jego nieszczęśliwe dzieciństwo dobiegło końca, lecz jego szkolenie dopiero się rozpoczęło.
Podstawowe bronie:
Granatnik
Wyrzutnia bomb samoprzylepnych
Butelka
http://wiki.teamfortress.com/w/images/thumb/5/5a/Leaderboard_class_heavy.png/20px-Leaderboard_class_heavy.pngGruby - Jak niedźwiedź podczas snu zimowego Gruby wydaje się być łagodnym olbrzymem. Tak samo jak niedźwiedź, który wprowadza w błąd swoim sennym wyglądem, potrafi powyrywać przeciwnikowi wszystkie kończyny. Choć Gruby mówi prostym językiem i porusza się energooszczędnie (co łatwo pomylić z ospałością), nie jest głupi. Nie jest też twoim wielkim przyjacielem i zasadniczo chciałby, żebyś się zamknął, zanim on sam ci w tym pomoże.
Podstawowe bronie:
Minigun
Strzelba
Pięści
http://wiki.teamfortress.com/w/images/thumb/1/12/Leaderboard_class_engineer.png/20px-Leaderboard_class_engineer.pngInżynier - Ten sympatyczny gość o łagodnym głosie pochodzi z maleńkiej miejscowości Bee Cave w Teksasie. Uwielbia grilla, broń palną i wyższe wykształcenie. Wrodzona ciekawość, dziesięć lat ciężkiej pracy na polach naftowych zachodniego Teksasu i jedenaście doktoratów z nauk ścisłych nauczyły go projektować, budować i naprawiać całą gamę zabójczych gadżetów.
Podstawowe bronie:
Strzelba
Pistolet
Klucz
Wspomagające:
http://wiki.teamfortress.com/w/images/thumb/e/e5/Leaderboard_class_medic.png/20px-Leaderboard_class_medic.pngMedyk - Brakuje mu współczucia dla chorych, poszanowania godności ludzkiej i jakiegokolwiek oficjalnego wykształcenia w dziedzinie medycyny, nadrabia to jednak ogromnym zapasem dużych strzykawek i entuzjazmem, z jakim wbija je w ludzkie ciała. Wychował się w Stuttgarcie w Niemczech, w czasach, gdy status przysięgi Hipokratesa był zaniżony do zaledwie opcjonalnej sugestii. Medyk zasadniczo uważa leczenie za uboczny efekt zaspokajania swojej morderczej ciekawości.
Podstawowe bronie:
Karabin strzykawkowy
Medigun
Piła do kości
http://wiki.teamfortress.com/w/images/thumb/f/fe/Leaderboard_class_sniper.png/20px-Leaderboard_class_sniper.pngSnajper - Na wcześniejszym etapie swojego życia, jako tropiciel grubego zwierza w nieprzychylnym australijskim buszu, Snajper spędzał całe miesiące odcięty od cywilizacji. Długie okresy odosobnienia dały mu cenną lekcję: nie musisz polegać na innych, jeśli nigdy nie chybiasz celu.
Podstawowe bronie:
Karabin snajperski
Pistolet maszynowy
Kukri
http://wiki.teamfortress.com/w/images/thumb/3/33/Leaderboard_class_spy.png/20px-Leaderboard_class_spy.pngSzpieg - Szpieg to okryta tajemnicą, spowita zagadkami, okraszona z uczuciem szczyptą intrygi, wysłana ekspresem do Mystery-Alaska niewiadoma i - UWAŻAJ, ZA TOBĄ! - już za późno. Jesteś martwy. Gdyż oto on - Szpieg, łotrzyk obieżyświat. A liczbę złamanych przez niego serc przyćmiewa jedynie ilość tych, które przebiło jego ostrze.
Podstawowe bronie:
Rewolwer
Saper
Nóż

Oprócz zróżnicowanego systemu klas, można je dodatkowo modyfikować, zmieniając bronie, przedmioty kosmetyczne czy czapki.  Przykładowo, żołnierz bez żadnych nowych przedmiotów wyglądałby tak:
Klik
Podczas gdy żołnierz z nowymi przedmiotami może wyglądać na przykład tak:
Klik

Gra działa na silniku Source, znanym z Half Life 2 oraz Counter Strike: Source.
Gra została wydana w 2007 roku, a 23 czerwca 2011 roku stała się Free to Play, czyli darmowa. Gracze którzy jednak zakupili grę mogą się cieszyć przywilejami, takimi jak większy rozmiar plecaka czy możliwość wymieniania się przedmiotami. Zazwyczaj gracze którzy grają po tym, jak gra została darmowa są nazywani F2P i są wyszydzani przez starszych graczy. Ten problem najczęściej rozwiązuje ulepszenia do konta premium, co jest równoznaczne z kupieniem gry.

W grze jest kilka typów rozgrywki:
Zdobądź flagę - dwie drużyny mają swoje walizki z tajnymi materiałami, które przechowują w swoich bazach. Jedna z drużyn musi wykraść materiały wroga i zanieść je do swojej bazy 3 razy, by wygrać.
Punkty kontrolne - dwie drużyny mają swoje punkty kontrolne. Jedna z drużyn musi przejąć wszystkie punkty przeciwnika, aby wygrać.
Atak/obrona - drużyna BLU musi przejąć punkty przeciwnej drużyny. RED starają się ich powstrzymać.
Kontrola terytorialna - dwa punkty kontrolne. Jedna z drużyn musi przejąć punkt przeciwnika, aby wygrać.
Ładunek - BLU popycha ładunek na kółkach. RED musi ich powstrzymać.
Wyścig ładunków - dwie drużyny popychają ładunek na kółkach, wy zniszczyć neutralnego przeciwnika. Ten kto zrobi to pierwszy, wygrywa.
Dostawa specjalna - na jednym końcu mapy znajduje się walizka z Australium. Na drugim rakieta nuklearna. Ta drużyna która pierwsza weźmie Australium i przetransportuje je do rakiety wygrywa.
Arena - brak odradzania się, jedna z drużyn musi zabić wszystkich przeciwników lub zająć punkt kontrolny aby wygrać.
Król wzgórza - dwie drużyny walczą o jeden punkt kontrolny, który muszą utrzymać przez 3 minuty by wygrać.
Mann vs. Machine - inaczej tryb kooperacji. Sześciu graczy musi obronić się przed falami nadciągających robotów, mając do dyspozycji ulepszenia broni i klas. Ulepszenia kupuje się za kredyty uzyskiwane przez zabijanie kolejnych robotów.

Przykładowy gameplay z gry:
http://www.youtube.com/watch?v=PfVd5ZAf7Lk

Grę można bezpłatnie pobrać z platformy Steam, po uprzednim zarejestrowaniu się i pobraniu programu.
http://store.steampowered.com/

Ciekawostka:
Dodanie trybu Mann vs. Machine było zaplanowane od 3 lat, lecz został on wydany dopiero 13 sierpnia 2012 roku. Valve dawało wskazówki graczom w nowych aktualizacjach i zwiastunach. Były jednak bardzo dobrze ukryte.

Gdyby ktoś chciał jakieś porady jak grać lepiej lub sobie z czymś nie radzi, pisać, ja nie gryzę

Ostatnio edytowany przez Szysz (2012-09-13 19:25:47)


If I can’t live, what can I be?
If I can speak, why can't I scream?
If I can’t die, why can I bleed?

Offline

 

#2 2012-09-11 18:24:25

 baronyx99

Opiekun Zwierząt

39291221
Skąd: Masjaf
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 306
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

Pewnie zagram,ale dopiero na nowym kompie,tu mi tnie jak Stefan ;_;

Offline

 

#3 2012-09-11 22:10:04

Szysz

Obrońca Zwierząt

Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 165
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

baronyx99 napisał:

Pewnie zagram,ale dopiero na nowym kompie,tu mi tnie jak Stefan ;_;

Jak już masz grać, to mała rada. Proszę ciebie, nie graj snajperem gdy już jest jeden lub więcej w drużynie, więcej snajperów - mniejsza szansa na wygraną. Dziękuję :3


If I can’t live, what can I be?
If I can speak, why can't I scream?
If I can’t die, why can I bleed?

Offline

 

#4 2012-09-13 15:46:30

kondzio223

Turysta

Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 7
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

ja gram bardzo fajna gra tylko czasami nie widać tej gry zespołowej

Offline

 

#5 2012-09-13 16:46:46

Szysz

Obrońca Zwierząt

Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 165
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

kondzio223 napisał:

ja gram bardzo fajna gra tylko czasami nie widać tej gry zespołowej

No jak jest 3 snajperow i 3 szpiegow w drużynie to jak można mówić o współpracy, a gdy grzecznie poprosi się o zmiane ci wyzywają od noobów i dzieci, chociaż sami grają max. 50h....


If I can’t live, what can I be?
If I can speak, why can't I scream?
If I can’t die, why can I bleed?

Offline

 

#6 2012-09-15 09:52:11

kondzio223

Turysta

Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 7
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

ja gram prawie wszystkimi klasami (nie gram medykiem i demomanem)więc staram się jakoś dopasować
ostatnio bardzo denerwują mnie też premium

Ostatnio edytowany przez kondzio223 (2012-09-15 09:52:55)

Offline

 

#7 2012-09-15 12:27:10

Szysz

Obrońca Zwierząt

Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 165
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

kondzio223 napisał:

ja gram prawie wszystkimi klasami (nie gram medykiem i demomanem)więc staram się jakoś dopasować
ostatnio bardzo denerwują mnie też premium

To bardzo źle że nie grasz medykiem, bo to jedna z najważniejszych klas w drużynie. Demoman jest bardzo przydatny na sentry nesty.
Czemu premium cię denerwują? Ja jestem premium bo kupiłem grę 3 dni zanim stała się darmowa (fuks ;p), ale nie wiem co może denerwować. No ale czasami tak jest, z kolei większość premium denerwują darmowi gracze xd


If I can’t live, what can I be?
If I can speak, why can't I scream?
If I can’t die, why can I bleed?

Offline

 

#8 2012-09-29 22:13:33

 baronyx99

Opiekun Zwierząt

39291221
Skąd: Masjaf
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 306
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

CO to byc te premium ;_;

Offline

 

#9 2012-09-29 23:21:41

Szysz

Obrońca Zwierząt

Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 165
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

Szysz napisał:

Gra została wydana w 2007 roku, a 23 czerwca 2011 roku stała się Free to Play, czyli darmowa. Gracze którzy jednak zakupili grę mogą się cieszyć przywilejami, takimi jak większy rozmiar plecaka czy możliwość wymieniania się przedmiotami. Zazwyczaj gracze którzy grają po tym, jak gra została darmowa są nazywani F2P i są wyszydzani przez starszych graczy. Ten problem najczęściej rozwiązuje ulepszenia do konta premium, co jest równoznaczne z kupieniem gry.


If I can’t live, what can I be?
If I can speak, why can't I scream?
If I can’t die, why can I bleed?

Offline

 

#10 2012-10-11 16:51:45

 baronyx99

Opiekun Zwierząt

39291221
Skąd: Masjaf
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 306
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

Sysz ,pytanie masz moze 2 teczomioty? xD *juz na nowym kompie*

Offline

 

#11 2012-10-11 19:11:48

Szysz

Obrońca Zwierząt

Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 165
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

baronyx99 napisał:

Sysz ,pytanie masz moze 2 teczomioty? xD *juz na nowym kompie*

Hmmm nie mam ani jednego ale jak jakiegoś dostanę w swoje łapy to chętnie ci oddam
Dodaj mnie na steamie: tron139


If I can’t live, what can I be?
If I can speak, why can't I scream?
If I can’t die, why can I bleed?

Offline

 

#12 2012-10-13 16:51:43

 baronyx99

Opiekun Zwierząt

39291221
Skąd: Masjaf
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 306
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

Nie moge zapraszac >.> dodaj mnie nazwa konta : baronyx99  ,nick w grze- baronyx

(najciezej idzie mi szpiegiem i zolnierzem)

Ostatnio edytowany przez baronyx99 (2012-10-13 16:52:57)

Offline

 

#13 2012-10-13 17:06:47

Szysz

Obrońca Zwierząt

Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 165
Punktów :   

Re: Team Fortress 2

baronyx99 napisał:

Nie moge zapraszac >.> dodaj mnie nazwa konta : baronyx99  ,nick w grze- baronyx

(najciezej idzie mi szpiegiem i zolnierzem)

Dodan'd.


If I can’t live, what can I be?
If I can speak, why can't I scream?
If I can’t die, why can I bleed?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie filmów 8mm warszawa https://portbrd.pl/