Fanowska Strona o Zoo Tycoon 1 2

Twoje centrum informacji o Zoo Tycoon 1 2!

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy na nasze drugie forum poświęcone tematyce Wildlife Park!
http://www.wildlifepark.pun.pl/

Pobieralnia dostępna dopiero po rejestracji!

#1 2012-11-07 16:31:02

Angel

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-15
Posty: 60
Punktów :   

World of Zoo

World of Zoo pozwala nam na stworzenie własnego ogrodu zoologicznego oraz opiekowanie się zwierzętami i budowanie relacji z nimi. Za deweloping tytułu odpowiedzialna jest firma Blue Fang, w której portfolio znajdują się m.in. gry z cyklu Zoo Tycoon.

Dzięki World of Zoo mamy praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie budowy oraz modyfikowania naszego zoo. Do tego w nasze ręce twórcy oddali ponad 90 gatunków zwierząt reprezentujących 11 rodzin, plus edytor Animal Creator umożliwiający stworzenie takiego zwierzaka jaki tylko nam się wymarzy. Do naszych zajęć należy oczywiście opieka nad naszymi podopiecznymi, dbanie o to, by zwierzęta były w dobrej formie, najedzone, czyste itp. Przy okazji, możemy spróbować nauczyć je kilku sztuczek.

Każde zwierzę jest unikalne – posiada własną osobowość oraz zachowania. Naszym zadaniem jest poznanie tych zachowań dzięki obserwacji i zyskanie zaufanie zwierzęcia. Dużą w tym pomocą są materiały przygotowane przez National Geographic – w każdym momencie możemy do nich zajrzeć i przekonać się, czy postępujemy właściwie. Dodatkowo World of Zoo oferuje szereg mini-gier oraz elementów do odblokowania w trakcie rozgrywki.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13619

~~~~~~

Ostatnio zakupiłam tą gierkę za 20 zł. Jest trochę zbyt cukierkowa, ale i zarazem fajna, bo można robić własne zwierzęta i opiekować się nimi bezpośrednio z widoku pierwszej osoby. Miła odskocznia od ZT2.

Jedyną jej wadą jest to, że wersja na PC została pozbawiona 5 rodzin, które miały wyjść w dodatku, który na rynku się nie pojawił.
Jednak na Wii są wszystkie rodziny czyli 11, dodatkowo na DS jest jeszcze 12 - Psowate.
Aktualnie pracuję nad tym jak odblokować brakujące rodziny zwierząt na PC, jest to możliwe, ale potrzebuje plików gry z wersji dla Wii, czego nie mogę nigdzie dostać...

Offline

 

#2 2012-11-10 10:33:07

 mojaksywa26

Miłośnik Zwierząt

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 70
Punktów :   
WWW

Re: World of Zoo

Czy za pingwinem na 9 zdjęciu stoją zabawki wzorowane na opiekunach z ZT2?! o_O

Offline

 

#3 2012-12-02 17:02:40

 Gracjan

Turysta

Skąd: Szubin
Zarejestrowany: 2012-12-02
Posty: 13
Punktów :   

Re: World of Zoo

Grałem i bardzo dobrze się pykało.
Grafika mi nie przeszkadzała a nawet się podobała.
Bardzo żałuje że zabrali rodziny antylop, krokodylów itp.
Tak to + za tworzenie zwierząt.
Mi się gra spodobała ale odinstalowałem ją 1 temu. (miałem angielską wersję z internetu)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tytanes.pl