Fanowska Strona o Zoo Tycoon 1 2

Twoje centrum informacji o Zoo Tycoon 1 2!

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy na nasze drugie forum poświęcone tematyce Wildlife Park!
http://www.wildlifepark.pun.pl/

Pobieralnia dostępna dopiero po rejestracji!

#1 2013-02-26 14:56:26

Kinma

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-02-24
Posty: 42
Punktów :   -2 

ZT2 Demo

Witam właśnie znalazłam informacje że miałam Demówkę:

Kontynuacja słynnej gry ekonomicznej. Zadaniem gracza jest poprowadzenie własnego zoo. Sequel „Zoo Tycoona” umożliwia zakupienie około trzydziestu gatunków zwierząt. Każde z nich wymaga stałego nadzoru. Gracz musi też zadbać o odpowiednio wyszkolony personel - treserów, sprzątaczy, ochronę czy osoby rozbawiające odwiedzających zoo gości. Do dyspozycji gracza oddano wiele typów budynków. Zabawę zaczyna się od zbudowania klatek dla zwierząt, oprócz tego musimy zadbać o obiekty rozrywkowe czy zwiększające atrakcyjność zoo (latarnie, ławki, ogrody, fontanny, stylowe mosty). Interfejs gry jest uproszczony dzięki czemu w łatwy sposób można manipulować podległymi gruntami. Istotną rolę odgrywają finanse zoo. Gracz musi mieć na uwadze wiele istotnych czynników, między innymi wysokość cen biletów czy pensji zatrudnionych pracowników. Gra oferuje kilka standardowych trybów zabawy: kampanię, sandbox (piaskownica) oraz pozbawiony jakichkolwiek ograniczeń free-form.

Uwaga: Demo pozwala na rozgrywkę w trybie „Freeform”. Do naszej dyspozycji oddano Północnoamerykańskie Zoo, cztery gatunki zwierząt do adopcji (tygrys bengalski, gazela Thomsona, wielbłąd jednogarbny i paw) oraz niewielką ilość obiektów z pełnej wersji gry.
------
I mam kilka pytań .
-Czy mogę pobrać dodatki do demo?(zwierzęta,obiekty)
-Czy ktoś by mi mógł przesłać emallem grę pełną wersję?
Emall- n-kaprykowska@wp.pl
Dziękuję serdecznie za insofmacje !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com Hotels BoŞí Dar