Fanowska Strona o Zoo Tycoon 1 2

Twoje centrum informacji o Zoo Tycoon 1 2!

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy na nasze drugie forum poświęcone tematyce Wildlife Park!
http://www.wildlifepark.pun.pl/

Pobieralnia dostępna dopiero po rejestracji!

#1 2012-11-05 20:47:18

cysiek

Miłośnik Zwierząt

Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Powitalnia

Tu każdy user powinien coś napisać
A więc trzeba napisać:
-Prawdziwe imię
-Zainteresowania
-Ulubiony sport
-Jakie macie zwierzęta
-Coś o sb
- W co gracie
-Jak ktoś chce to wiek



Ok zacznę od siebie. Mam na imię Marcel . Chodzę do pierwszej klasy gimnazjum i mam 13 lat . Kocham zwierzęta zwłaszcza psy i koty. Gadami,płazami i ptakami też nie gardzę . Uwielbiam kameleony. Nawet miałem go mieć. Jakoś nie przepadam za bezkręgowcami. Mam arachnofobię i nienawidzę pająków!!! .
Mam psa Ozziego rasy chihuahua i żółwia Amico gatunku żółwia żółtolicego. Ozzy to całe moje życie. Jego charakter jest zawodowy a zwłaszcza gry w których to on ustala zasady . Ulubionym moim sportem jest siatkówka . Nie lubię kosza W przyszłości chciałbym być weterynarzem . Moimi hobby są sporty ekstremalne,lunaparki (Gardaland i Mirabilandia!) i zwierzęta oczywiście Aktualnie gram w Heroes of might and magic 6 i diablo 3 ale także w Wildlife park 3 i Sanctum of Eventide.  Nie lubię jak ktoś mnie poprawia ^^


Taa, trochę za dużo emotek. // Mahikun

Offline

 

#2 2012-11-10 10:43:18

 mojaksywa26

Miłośnik Zwierząt

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 70
Punktów :   
WWW

Re: Powitalnia

To mnie znielubisz, bo stwierdzam za dużo emotikonów.

A tak na temat: Mam na imię Maciej, rocznik 97, Interesuję się szeroko pojętą zoologią, głównie akwarystyką (mimo, że po części interesuję się owadami, mam insektofobię - w życiu nie dotknę owada innego niż mrówka ). Od pewnego czasu gram w Warhammer'a, generalnie lubię klimaty fantasy. Sportów raczej nie uprawiam . Aktualnie hoduję żałobniczki, labeo, małą hodowlę wszelakich ślimaków wodnych. Do niedawna miałem modliszkę Creobroter Gemmatus, ale niestety, nie przeżyła wylinki. Aktualnie gram w Wrath of Heroes, Minecraft oraz Dawn of War.

Offline

 

#3 2012-11-12 15:17:25

 Mahikun

Opiekun Zwierząt

Skąd: Z Prastarej Puszczy
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 304
Punktów :   
WWW

Re: Powitalnia

No to ja też coś napiszę. ^^
Mam na imię Asia. Interesuję się wieloma rzeczami, a głównie ornitologią, fantastyką i rysownictwem. Mam w domu psa mieszańca imieniem Brutus i Świnkę Morską. Świnka jest maści tri-color, a na imię ma Bini. Co do sportu to hmm... badminton. Więcej raczej mnie nie interesuje. Ja mam natomiast arachnofobię i nienawidzę pająków (komarów z resztą też). Obecnie gram w The Elder Scrolls IV: Oblivion i (pozwólcie, że się pochwalę ^^) wczoraj zostałam arcymagiem. Tak to mam jeszcze Wildlife Park 2 i 3, Zoo Tycoon 2 TES III: Morrowind, Nail'd (wyścigi), Worms 3D i Armagedon, Spore, Sactum of Eventide, Feral Heart. I jeszcze dodam, że na tym komputerze co teraz tylko gram, (piszę na lapku) więc zaraz albo się zabiję na tej klawiaturze, albo coś mnie z nią trafi.


"Świecie nasz - Daj nam cień wysokich traw!
Świecie nasz - Daj zagubić się wśród drzew poszumu!
Świecie nasz - Daj nam ciszy czarny staw!
Świecie nasz - Daj nam siłę krzyku, śpiewu, tłumu!"

Offline

 

#4 2012-11-12 22:19:44

Szysz

Obrońca Zwierząt

Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 165
Punktów :   

Re: Powitalnia

Omg, nienawidzę się przedstawiać i mówić o sobie, no ale jak już wszyscy jadą to co ja się będę wyróżniał
Mam na imię Piotrek (<3). Nie interesuję się niczym szczególnym, uwielbiam muzykę, w szczególności Rapcore i Dubstep. Moi ulubieni wykonawcy to Hollywood Undead i Skrillex, ale lubię też Eminema, Borgore, 30 Seconds to mars, Avenged Sevenfold, Deuce'a, Nate Dogg'a i Hemp Gru. Mój ulubiony sport to oczywiście gała, kibicuję Śląskowi oraz z oczywistych przyczyn również Lechii, Wiśle i Motorowi. Jak wyżej - mam arachnofobię, gdy tylko widzę pająka dre się mym męskim głosem i panikuję xD W wolnym czasie pykam sobie w Team Fortress 2, CS (GO żeby nie było że pirat ^^), CoD'y, AvP i TES 5: Skyrim.
To chyba wszystko.


If I can’t live, what can I be?
If I can speak, why can't I scream?
If I can’t die, why can I bleed?

Offline

 

#5 2013-09-20 12:33:25

White Tiger

Zwiedzający

Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 26
Punktów :   

Re: Powitalnia

Eh... Rosana. Zawsze i wszyscy mówią do mnie Rosana, nie Roksana. Interesuję się komputerami i chcę w przyszłości zostać nauczycielką informatyki.
Moim ulubionym sportem jest... Nic. Nie lubię sportu.
Mam cztery chomiki.
Lubię jeść i spać.
Gram w:
Zoo Tycoon (1,2) DEMO
Dogies
Wildlife park DEMO
Feral Heart
Stajnia Marzeń - Jesienny Galop
WolfQuest

i w inne takie gry...


Tygrys bogiem, ryk nałogiem, posty zabawą a polowanie podstawą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
legalizacja zaworów